Opłaty

Opłata miesięczna za usługi świadczone przez przedszkole oraz za wyżywienie będzie pobierana „z góry” od 5 do 15 dnia każdego miesiąca.

Za opóźnienie przy wnoszeniu opłat przedszkole naliczy odsetki w ustawowej wysokości. Odsetki będą naliczane od 16 dnia każdego miesiąca.

Dzienna stawka żywieniowa wynosi 9,00zł

W ramach dziennej stawki żywieniowej przedszkole gwarantuje trzy posiłki: śniadanie, obiad, podwieczorek.
śniadanie + obiad + podwieczorek  =  9,00 zł.
śniadanie + obiad  =  7 zł.
obiad - 5,00 zł

Opłata za usługi świadczone przez  przedszkole, wynosi 1,14 zł. za każdą rozpoczętą godzinę  korzystania ze świadczeń po za czasem przeznaczonym na realizację podstawy programowej (8.00 - 13.00). Za każde kolejne dziecko pochodzące z tej samej rodziny lub dziecko z rodziny zastępczej uczęszczające do przedszkola, opłata wynosi 0,57 zł.
Uwaga!
W związku ze zmianą przepisów oświatowych, od dnia 1 stycznia 2017r. za dzieci z rocznika podlegającego obowiązkowi szkolnemu, nie będzie pobierana opłata za pobyt w przedszkolu. Rodzic płaci wyłącznie za żywienie dziecka.

metryczka

Wytworzył: Łukasz Chęciński (27 października 2016)
Opublikował: Łukasz Chęciński (27 października 2016, 10:58:54)
Podmiot udostępniający: Przedszkole Miejskie Nr 15